Merhamete Açılan Kırk Kucak

Bunlar gösteriyor ki merhameti olmayan, her türlü hatayı yapabilir. Ümit ederiz ki Merhamete Açılan Kırk Kucak kitabı bu önemli meselenin kalbimizde ve ruhumuzda kök salmasına vesile olur.

Responsive image
YAZAR
Kolektif
DOSYA BOYUTU
2,27 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786059889971

PDF formatında Merhamete Açılan Kırk Kucak. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Merhamete Açılan Kırk Kucak kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


40'larKulübü yine değerli bir eseri yayın hayatına kazandırıp Rıza-yı İlahi temelli oluşumunu genişleterek daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmanın gönül ferahlığını yaşıyor. Nitekim öyle günler yaşıyoruz ki kalbimiz, ruhumuz hatta aklımız bunu almıyor. Dünyanın her yerinde zalimler masum insanlara akla gelmeyen zulümleri yapıyorlar. Daha dün vatan haini darbeciler, korumaları gereken vatandaşlarına insanın kanını donduracak zalimlikleri yaptılar. Bunlar gösteriyor ki merhameti olmayan, her türlü hatayı yapabilir. Bunun için merhameti yaşamanın ve yaşatmanın yollarını aramak önemli bir vazifemiz.40'larKulübü, merhamet ve acıma duygularının azaldığı, vicdanların köreldiği bir zamanda hayatın olmazsa olmazı olan bu duyguların daha yoğun yaşanabilmesine bir nebze olsun katkı vermek için bu değerli eserin hazırlanmasına vesile oldu. Kırk kıymetli yazar kendi pencerelerinden bu hadiseye bakıp bunları kendi gönül süzgeçlerinden geçirerek birer hikâye ortaya koydular. Kitapta yer alan kırk hikâyenin bu mühim meseleyi günlük hayatımıza yerleştirmemiz konusunda bize çok yardımcı olacağı kanaatindeyiz.Ümit ederiz ki Merhamete Açılan Kırk Kucak kitabı bu önemli meselenin kalbimizde ve ruhumuzda kök salmasına vesile olur. Başta 40'lar Kulübü ekibi ve yazarları olmak üzere emeği geçen herkesten Allah razı olsun. (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 191Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: 40'lar Kulübü Yayınevi 


Bu kitabı bugün okudun mu? Kitaplar dünyanın kapılarıdır. Merhamete Açılan Kırk Kucak Üç kız kardeş ve internet kitabının varlığı için mücadele, lütfen web sitemizde durun.